Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gabryś vel GIXER w szpitalu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja dopiero teraz czytam !!!GIXER na szczĂŞÂście tyle szkĂłd to nic, moto siĂŞ kupi nowe...Jak kolo siĂŞ bĂŞdzie stawiaÂł okoniem ktoÂś mu kilka razy z rzĂŞdu powybija szyby w aucie i w domu to sie chyba jednak przyzna...Jakbys potrzebowaÂł kogoÂś do pomocy w takiej "robocie" daj znaĂŚ POzdrawiam gorÂąco i lecz sie szybko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kilku znajomych prawnikow
No ja tez i dzis juz jestem z jednym umowiony.Bylem juz tez dzis u tego goscia co mi droge zajechal:oczywiscie dalej twierdzi ze stal w miejscu przed domem ale nie jechal :x Ale jak zaczalem gadac z jego ojcem to tak go obrobilem ze sie przyznal w gadce.Jak powiedzialem ze dziekuje ze sie przyznal to znow zaczal sie motac.Takze nawet srednio wprawiony adwokat spokojnie wyciagnie od niego prawde.No i oczywiscie jak podjechalem pod dom to bylo pusciutko ale jak sie zaczela glosna rozmowa to jego sasiedzi (dziadki i babki w pinglach ) oczywiscie zaraz na mnie ze oni wszystko widzieli i ze szybko jechalem itd. Dobrze ze Ci swiadkowie sa tacy glupcy bo zostana bez problemu obrobieni przez adwokata :wink: Aha,no i jego stary z duma stwierdzil ze jest mundurowym i zastraszyc sie nie da Co za cwel Cos mi sie wydaje ze bedzie wesolo w sadzie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciebie Gixer. Dobrze, Âże w miarĂŞ caÂły caÂły z tego wyszedÂłeÂś. JeÂśli bĂŞdziesz potrzebowaÂł pomocy prawnikĂłw to daj znaĂŚ. [ Dodano: 2005-09-06, 21:24 ]Pozdrowienia dla Ciebie Gixer. Dobrze, Âże w miarĂŞ caÂły caÂły z tego wyszedÂłeÂś. JeÂśli bĂŞdziesz potrzebowaÂł pomocy prawnikĂłw to daj znaĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze on tez ma niezla grupe wsparcia:cale spoleczenstwo i policje ale damy rade
Przecierz ja tam bylem, wszystko widzialem, moge byc jako swiadek. Koles jechal, wyprzedzal innego i chcial Cie zabic. Widzialem wszystko dokladnie.Wszyscy widzieli.Tak wiec co nie ma problemu, zebys i Ty mial spora grupe swiadkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.